Logopedyczna gra terenowa

W czwartek, 11 kwietnia, odbyła się w szkole logopedyczna gra terenowa "Mam to na końcu języka". Jej celem było propagowanie poprawnej polszczyzny oraz doskonalenie pamięci, koncentracji uwagi i spostrzegawczości. Zadaniem uczniów podzielonych na 5-7 osobowe drużyny było odszukanie 18 tabliczek rozmieszczonych na terenie szkoły, boiska, placów zabaw. Uczniowie musieli rozwiązać zagadki i wpisać hasła do krzyżówki. Niektóre zadania były mocno ukryte, a ich miejsce wskazywały Wskazówkacze - stworki językowe. O zwycięstwie decydowała poprawność wszystkich odpowiedzi oraz czas oddania karty z krzyżówką. Oto wyniki:
I miejsce - kl. VI w składzie: Wika, Karolina, Adam, Miłosz i Lena Cz.
II miejsce - kl. VIII w składzie: Krzysiek S., Laura M., Krzysiek M., Zuzanna G., Tyberiusz G.
III miejsce - kl. VI w składzie: Lena P., Kuba J., Bartosz K., Olivier B., Janek Sz., Oliwia S.logop1 logop2 logop3 logop4